Super Media

NIEZAWODNY PARTNERW ORGANIZACJI NAJLEPSZYCH IMPREZ
Facebook

Jesteśmy firmą, która zajmuje się dekorowaniem sal, pomieszczeń, poprzez zostosowanie światła. Wesela, bankiety, konferencje, stoiska wystawiennicze idt. Nawet najbardziej nieciekawe miejsce, przy zastosowaniu odpowiedniego oświetlenia zmienia się w coś magicznego i niepowtarzalnego. Nastał czas niesamowitych możliwości jakie daje oświetlenie LED. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...

Zapraszamy do STAŁEJ WSPÓŁPRACY różne podmioty, takie jak: hotele, domy przyjęć, sale weselne, szkoły organizujące studniówki lub inne wydarzenia, firmy myślące o stworzeniu orginalnego stoiska wystawienniczego, oraz wszystkich którzy chcą aby organizowane przez nich wydarzenie było przepięknie udekorowane światłem.

Nie tylko DEKORACJA ŚWIATŁEM ale możemy zapewnić Państwu również inne atrakcje, które uświetnią i uatrakcyjnią Waszą impreze:
- WYTWORNICA baniek mydlanych
- LOGO SPOT jest projektorem reklamowym przeznaczonym do wyświetlania nazw, ogłoszeń, znaków lub obrazów. Swoje zastosowanie znajduje szczególnie w handlu (sklepy, salony samochodowe, centra handlowe, kawiarnie, puby, itp.), w usługach oraz podczas targów, promocji i wystaw.
- WYTWORNICA ciężkiego dymu (super sprawdza się na weselach w czasie pierwszego tańca Pary Młodej, Ciężki dym kłębi się delikatnie nad ziemią sprawiając wrażenie, jakby para tańczyła w chmurach)

 

Jeśli marzysz o wyjątkowym WESELU, zapomnij o niemodnych już "balonikach" tylko udekoruj sale - oświetleniem dekoracyjnym!
Skontakuj się z nami, powiedz gdzie impreza się odbędzie, a my po obejrzeniu miejsca, przygotujemy ofertę specyjalnie dla Ciebie. Do końca roku 2013 dajemy super ceny! Zadzwoń i zapytaj!

40 punktów świetlnych (ruchome głowy, belki Led, efekty wody, pary Ledowe), wszystko sterowane za pomocą protokołu DMX. Podświetlone ściany, filary, sufit stworzą niesamowity klimat pomieszczenia w którym odbywa się Wasza impreza.Zobacz jak wygląda w praktyce dekoracja światłem sali weselnej oraz scena DJa.


Pracujemy na urządzeniach z najwyższej półki, które zapewniają bezawaryjność oraz wyski poziom pracy. Prawie w 100% nasze urządzenia pracują w technologii LED - co sprawia, że do ich zasilania potrzebujemy bardzo mało energi elektrycznej. Także wszystkie przewody i kable są wysokiej jakości i sprawiają że urządzenia pracują bez żadnych przepięć.


Wszystkie pytania dotyczące naszych ofert proszę kierować pod adres biuro@super-media.com.pl