Super Media

NIEZAWODNY PARTNERW ORGANIZACJI NAJLEPSZYCH IMPREZ
Facebook

Grzegorz Sobik - o mnie...

Wiele razy zdarzyło się, że zadano mi pytanie... a jakie ma Pan doświadczenie?

Chciałbym opisać jak zaczęła się, jak wyglądała i wygląda moja przygoda z muzyką, która trwa już bardzo długo, Mam nadzieje, że uniknę już takich pytań, a Państwo będą wiedzieć, że nie mają do czynienia z kimś przypadkowym. Moje pierwsze kroki, jako DJ stawiałem w klubie "Sound Garden"
w Pszowie. 1995 rozpocząłem prace w wodzisławskim oddziale radia RMF FM, na początku jako producent, później jako prezenter, tworząc wspólnie z Mariuszem R. kultowy program "Na Max".
W tym samym roku zostałem również rezydentem najpopularniejszego wówczas klubu na Śląsku - "Mega Astra". Później były kolejne kluby, kolejne imprezy, aż do 1999 roku.
Dokładnie 15 października o godzinie 18.00 poprowadziłem pierwszy program w radiu 95,1 FM, później przemianowanym na PLANETA FM. W stacji tej spędziłem 3 niezapomniane lata, współtworząc pierwszą w Polsce stacje o charakterze tanecznym, pod czujnym okiem pana Jacka Pluty, który dużo mnie nauczył i któremu jestem za to wdzięczny. W tym samym czasie byłem rezydentem klubu "Palermo" w Katowicach, oraz grałem na imprezach organizowanych przez Planete, (takich jak Luksusowy karnawał czy DJs Tour 2001).
Rok 2001 to wydanie nagrania "Klaskacz 2001", od którego zaczęła się przygoda projektu DJs TEAM. Pod koniec 2004 roku zostałem rezydentem klubu "Manhattan" w Krzyżanowicach, aż do września 2006 roku, pracując w tym czasie w radiu Vanessa FM. Od roku 2007 zaczęła rodzić się w bólach firma Super Media.
Można powiedzieć, że rok 2009 stał sie przełomowy, wtedy firma zaczęła obsługiwać pierwsze większe imprezy dla największych firm w Polsce czy gwiazd. Marcin Prokop, Dorota Welman, Piotr Galiński, kabaret Elita, Fakty TVN, Getin Bank, Grupa Azoty, Solidarność 80 JAS-MOS oraz wiele innych... to gwiazdy oraz firmy z którymi mieliśmy zaszczyt współpracować.
Od roku 2009 poza eventami firmowymi obsługuje wesela. Na dzień dzisiejszy, mogę śmiało powiedzieć, że w tym temacie specjalizuje się, obsługując kilkadziesiąt wesele każdego roku.

Certyfikat

Super Media - o firmie...

Firma SUPER MEDIA zajmuje się oprawą muzyczną, nagłośnieniem, oświetleniem i prowadzeniem imprez. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie organizacje i prowadzenie imprez Karaoke, oświetlenie dekoracyjne, wypożyczalnie sprzętu konferencyjnego i estradowego. Jesteśmy profesjonalistami, jeśli chodzi o prowadzenie różnego rodzaju ważnych wydarzeń. Głównym miejscem naszej działalności jest województwo: śląskie, małopolskie i opolskie, ale jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce. Pracujemy na sprzęcie najlepszych światowych firm, zarówno oświetleniowym jak i nagłośnieniowym. Posiadamy 3 zestawy nagłośnieniowo-oświetleniowe, na imprezy do 100 osób, 500 osób. Jako nieliczni jesteśmy w stanie zorganizować i zagrać imprezę w zaledwie kilka godzin od jej zlecenia. Zapraszamy do współpracy: hotele, pensjonaty, firmy chcące zorganizować imprezę dla pracowników, pary narzeczeńskie myślące o wyjątkowym weselu, uczniów organizujących półmetek lub studniówkę i wszystkich, którzy organizując imprezę nie mają pomysłu jak to zrobić. Wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 501-077-052, a odpowiemy na każde Wasze pytanie.

Opinie

www.weselezklasa.pl