Super Media

NIEZAWODNY PARTNERW ORGANIZACJI NAJLEPSZYCH IMPREZ
Facebook

W naszej ofercie znajdziecie...

oferta podstawowa

To, co do niedawna było w opcji "exclusive" teraz staje się standardem. Zapoznaj się z nową, bogatszą ofertą na wesela.

---------->
oferta premium

Super oświetlenie, profesjonalne nagłośnienie oraz dodatkowo - dekoracja światłem całej sali i ciężki dym na pierwszy taniec.

---------->
oferta dodatkowa

Jeśli marzysz, aby stworzyć magiczny klimat imprezy, poprzez oświetlenie dekoracyjne sali, zobacz nasza ofertę.

---------->

Firma SUPER MEDIA

Zajmujemy się oprawą muzyczną i prowadzeniem imprez. Posiadamy niezbędny sprzęt nagłośnieniowo-oświetleniowy do prowadzenia naszej działalności.

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i jesteśmy w stanie zrobić wszystko, żeby zadowolić najbardziej wymagającego klienta.

W swojej ofercie posiadamy kilka aktywnych systemów nagłośnieniowych, najlepszych marek mikrofony, stoły mikserskie, odtwarzacze CD, MD. Współpracujemy też z zawodowymi akustykami i realizatorami dźwięku. Wiecej znajdziecie w dziale DŹWIĘK.

Posiadamy bogatą bazę urządzeń scenicznych oraz dekoracyjnych. Ruchome głowy, urządzenia w technologii LED, pary i belki ledowe, efekty wody itd. Wszystko sterowane za pomocą protokołu DMX - pozwalające w każdym momencie dopasować barwe światła do danej sytuacji.

Zajmujemy się kompleksowo daną imprezą, zaczynając na profesjonalnym prowadzącym, poprzez zapewnienie sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego, łącznie z oświetleniem dekoracyjnym sali (ostatnio bardzo popularnym), tworzącym wyjątkowy klimat danego wydarzenia.