Super Media

NIEZAWODNY PARTNERW ORGANIZACJI NAJLEPSZYCH IMPREZ
Facebook

Nagłośnienie

Nasza oferta skierowana jest głównie dla klientów organizujących mniejsze lub średnie eventy. Atutem naszym jest, iż posiadamy w ofercie nagłośnienie razem z DJ czy konferansjerem prowadzącym daną imprezę
Specjalizujemy się w nagłaśnianiu i obsłudze technicznej takich wydarzeń jak:

Jeśli chodzi o kwestie finansowe to zawsze dopasujemy ofertę do budżetu Klienta. W celu wyceny obsługi Państwa imprezy prosimy wysłać zapytanie ofertowe. Nasza firma jest w stanie obsłużyć każde widowisko artystyczne, zarówno małe jak i średnie. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Po prawej stronie przedstawiamy trzy zestawy nagłośnienia, z których obecnie korzystamy.

Zestawy nagłośnieniowe + akcesoria

HK LINEAR 5 CLUB PACK

Aktywny system o mocy 4400 WatWraz z serią Linear 5, HK Audio prezentuje linię wydajnych kolumn nagłośnieniowych będących odpowiedzią na ambitne zapotrzebowania DJ'ów oraz zespołów. Żaden inny system znajdujący się w segmencie 1" drivera nie może dorównać im pod względem SPL. Wysokiej jakości wykonanie i drewniana obudowa to również standard w tym przypadku. Hybrydowa obudowa wykonana ze sklejki oraz MDF zapewnia doskonałe właściwości akustyczne oraz znakomitą trwałość nawet w najcięższej trasie koncertowej.

PROEL ACTIVE SYSTEM

Aktywny system o mocy 1200 WatZestaw ten oferuje zaawansowaną technologię, doskonałe przetworniki i wydajny wzmacniacz mocy. Może on być wykorzystywany do wielu różnych zastosowań ,zapewniając jakość dźwięku i wysoką wydajność. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, jest idealnym wyborem dla muzyków i mniejszych zespołów, dla mobilnych DJ-ów. Doskonale sprawdza się również jako nagłośnienie małych konferencji, prelekcji czy innych podobnych wydarzeń.

HK AUDIO ELIAS PX

Aktywny system o mocy 1600 WatSatelita systemu HK AUDIO ELIAS PX wyposażona jest w głośnik 12" oraz gwizdek 1". Te elementy są odpowiedzialne za wyższy możliwy poziom głośności zestawu, oraz zapewniają fantastyczne odwzorowanie wokalu nawet w dużych salach. W ELIAS'ie nie tylko subwoofery mają kontroler i wzmacniacz, posiadają je również satelity. Zalety? Kiedy grasz koncert w małym pub'ie, możesz zostawić kolumny basowe w drugim pomieszczeniu i wykorzystać satelity jako w pełni funkcjonalny system aktywny.

AKCESORIA AUDIO

Jeśli chodzi o akcesoria nagłośnieniowe to pracujemy na mikserach Yamaha, Soundcraft czy Pioneer. Jeśli chodzi o mikrofony vocalowe to dynamiczne Shure SM58 (przewodowe i bezprzewodowe) oraz mikrofony nagłowne. Posiadamy multicore 16/4 (30m). Do imprez karaoke używamy mikrofonów Shure PG24. Do tego posiadamy statywy, słupy, okablowanie i wszystkie potrzebne elementy.

W przypadku większych eventów, współpracujemy z firmami, które dysponują systemami liniowymi z najwyższej półki.