Super Media

NIEZAWODNY PARTNERW ORGANIZACJI NAJLEPSZYCH IMPREZ
Facebook

Warto z nami...

Jak wiadomo, obecnie żadne widowisko artystytczno-rozrywkowe nie może obyć się bez odpowiedniej oprawy świetlnej i to właśnie my wychodzimy z najnowocześniejszą techniką, aby to widowisko było na najwyższym poziomie wizualnym.

Do realizacji zleceń wykorzystujemy najnowsze rozwiązania techniki świetlnej i wizualizacji: Ruchome głowy, Lasery, oświetlenie LED (belki i pary), reflektory konwencjonalne, kurtyny ledowe, efakty wody, reflektory prowadzące, stroboskopy, maszyny do dymu, oświetlenie architektoniczne, oświetlenie dyskotekowe, reflektory teatralne. Zapewnimy profesjonalne oświetlenie na koncert, jak również dekoracje światłem bankietu czy spotkania biznesowego. Udzielimy Państwu fachowego doradctwa w wyborze najlepszych wariantów oświetleniowych na potrzeby danej imprezy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oświetlenia dekoracyjnego na stronie

www.dekoracjaswiatlem.com.pl

Oferujemy

Jesteśmy firmą, która zajmuje się dekorowaniem sal, pomieszczeń, poprzez zostosowanie światła. Nawet najbardziej nieciekawe miejsce, przy zastosowaniu odpowiedniego oświetlenia zmienia się w coś magicznego i niepowtarzalnego. Nastał czas niesamowitych możliwości jakie daje oświetlenie LED.

Nowe urządzenia

Kolejnymi urządzeniami, które zakupiliśmy są głowice Stairville MH-x200 Pro Spot.
Niesamowita ledowa głowa, która przy poborze 215 Wat mocy, generuje światło 39.000 lux @ 1 m.
Bez wątpienia jedną z zalet tego urządzenia, jest jego waga - zaledwie 20,5kg.

Kolejne 8 sztuk Led barów firmy Showtec znalazło się w naszym magazynie.
To już kolejna partia belek, z których jesteśmy BARDZO zadowoleni. Aż sześć różnych konfiguracji DMXa sprawia, że w łatwy sposób można dopasować ich działanie do różnych potrzeb.