Super Media

NIEZAWODNY PARTNERW ORGANIZACJI NAJLEPSZYCH IMPREZ
Facebook
1
Karaoke


Karaoke wymyślono w Japonii, chociaż świetnie sprawdza się w naszym pięknym kraju nad Wisłą.
Wszystko oczywiście zależy od nastawienia uczestników zabawy, chociaż z doświadczenia wiemy, że raczej Polaków nie trzeba namawiać do śpiewania. Super zabawa nie tylko w pubach, ale także na weselach czy innych uroczystościach rodzinnych. W swojej ofercie posiadamy prawie 500 utworów (głownie polskich) w pełnych aranżacjach (nie żadne midy). Największe polskie przeboje zarówno te stare jak i te nowe - znane większości doskonale. Karaoke połączone z profesjonalnym nagłośnieniem, mikrofonami Shure oraz mikserem w pogłosem wokalnym brzmi naprawdę profesjonalnie.
2
Podziękowania


Multimedialne podziękowania - super prezent dla rodziców
Poniżej zobacz jak wygląda taka prezentacja


Prezentacje można wyświetlić w czasie podziękowań dla rodziców na ekranie za pomocą projektora.
Dodatkowo są one nagrywane na płytach DVD z nadrukami na płycie i okładce, na których widnieje zdjęcie pary młodej. Jeśli chcesz zaskoczyć rodziców i wszystkich gości, na pewno multimedialne podziękowania będą strzałem w dziesiątkę. Prezentacje robimy miesiąc przed weselem, żeby zdążyć przygotować wszystko na czas.
3
Foto sesja


Narzeczeńska sesja fotograficzna - super pamiątka!
Poniżej zobacz jak wygląda taka prezentacja


Wielokrotnie przekonaliśmy się, że pomysłowość niektórych par jest imponująca. Niedawno robiliśmy narzeczeńską sesje, która została nagrana przez młodych na płytach DVD i wysłana do wszystkich gości z zaproszeniem na swój ślub. Często jednak zrobiona sesja, wpleciona w ciekawą animacje jest wyświetlana na przyjęciu weselnym. Para młoda w kilkudziesięciu pozach śmiesznych, poważnych czasami bardzo "dziwnych" - jest fajną pamiątką.

Inne atrakcje

Zmieniają się czasy, zmieniają się także wesela poprzez wiele atrakcji, które pojawiły się na naszym rynku.
Coraz częściej przyjęcie weselne nie są schematem na zasadzie: jemy - pijemy - tańczymy i tak przez dwanaście godzin. Obecnie pary młody decydują się na uatrakcyjnienie swojego przyjęcia weselnego poprzez różne występy czy pokazy. Oferta przygotowana przez różne firmy jest przebogata. Ciągle bardzo popularne są fontanny z czekoladą, coraz popularniejsze jest wynajęcie fotobudki, w której goście mogą zrobić różne śmieszne zdjęcia i wkleić do albumu parze młodej. Wynajęcie animatora, który zajmie się dzieciakami obecnymi na weselu, najlepiej jak jest przebrany za klauna lub znaną postać bajkową. Coraz częściej młodzi zapraszają na wesele, jedną z regionalnych gwiazd, znanego wokaliste, zespół muzyczny, kapele góralską, uczestnika programu (typu Mam Talent) czy zawodowych tancerzy, którzy poza tanecznym show, udzielą gościom darmowych lekcji tańca. Ciągle częstymi gośćmi przyjęć weselnych są profesjonalni barmani, często mistrzowie Polski w flair show, których pokazy potrafią rozgrzać nawet najbardziej zatwardziałego uczestnika wesela. Należy jednak pamiętać o tym, żeby nie przesadzać z ilością atrakcji, żeby goście mieli czas potańczyć, a nie tylko siedzieć i oglądać przygotowane występy.