Super Media

NIEZAWODNY PARTNERW ORGANIZACJI NAJLEPSZYCH IMPREZ
Facebook

Newsy

To już 10 lat! Dokładnie 1 lipca 2009 roku ruszyliśmy pod szyldem SUPER MEDIA.

Setki rożnych imprez, ale zdecydowanie najwięcej wesel. Tysiące ludzi, nie tylko par młodych, które zapadły w pamięci. Ciągle się zmieniamy, aby było jeszcze lepiej (najbardziej widać to na zdjęciach, jedno wykonane w lipcu 2009, drugie wczoraj na weselu Elżbiety i Artura, którym raz jeszcze bardzo chcę podziękować za miły prezent % :) oraz życzenia na środku sali, dawno mnie tak nikt nie zaskoczył!
Kilka fotek z ostatniego sezonu weselnego.

Żeby nie było, że nic nie robię, na stronie nic się nie dzieje... wrzucam kilkanaście fotek z ostatniego sezonu weselnego. Bardzo dziękuje tym, którzy te zdjęcia przysłali, zarówno fotografom jak i tym, którzy w tym roku się pobrali.


Większość wesel w 2016 roku wyglądała identycznie.

Dużo światła, tego scenicznego jak i dekoracyjnego, ciężki dym robiący niesamowity klimat oraz animacje multimedialne na ekranie LCD.
Poniższy film przedstawia kilka chwil z wesela Agnieszki i Krzysztofa..


DJ Grzegorz Sobik - scenariusz wesela

To był fantastyczny dzień, pełen emocji i wzruszających momentów.
Dzień wesela Jadzi i Marcina w krótkim streszczeniu.


Wielki weselny przebój. Pierwszy taniec w chmurach!

Zobacz niesamowity efekt ciężkiego dymu na tle naszych świateł. (oglądaj w FULL HD)


Filmowa wizytówka Domu Przyjęć Premium w Radlinie.

Oglądaj w jakości FULL HD!


Niezapomniane wesele Agnieszki i Tomasza.

To jeden z tych filmików, po których obejrzeniu, chciałoby się jeszcze raz być na tym weselu :)
W rolach głównych: Agnieszka - PANNA MŁODA i Tomasz - PAN MŁODY.
Z kamerą (... i to nie jedną:) szalał Piotr z www.deepblack.pl (oglądaj w jakości HD)


Dwa niezapomniane wesela. Premium - Radlin i Alpin - Szczyrk.

Materiał został zarejestrowany na weselu Marzeny i Andrzeja w domu przyjęć PREMIUM w Radlinie oraz Zuzanny i Arkadiusza w hotelu APLIN w Szczyrku.
Raz jeszcze dziękuję za super zabawę wszystkim uczestnikom tych imprez. (oglądaj w jakości HD)


Niezapomniane wesele ESTERY i MICHAŁA w Wiśle

Dzięki uprzejmości firmy Oes Records z Zabrza, prezentujemy film jednego z niezapomnianych wesel Estery i Michała,
które odbyło się w Karolowym Dworze w Wiśle. - Zapraszam do obejrzenia filmu (najlepiej w jakości HD)


Sesja narzeczeńska KASI I ARKA

Wiele osób pyta jak wygląda robiona przez nas "sesja narzeczeńska" Poniżej można zobaczyć jeden z materiałów przygotowywanych przez nas dla przesympatycznej pary Kasi i Arka. Cała sesja fotograficzna robiona jest przed weselem. Filmik wyświetlany jest w czasie imprezy weselnej, oraz wręczony parze młodej jak prezent na płytach, w jakości Full HD. - Zapraszam do obejrzenia filmu (najlepiej w jakości HD)


DYSKOTEKA w hotelu Gołębiewski w Wiśle

W ostatni czwartek i piątek zamieniliśmy sale balową hotelu GOŁĘBIEWSKI w Wiśle w ogromną dyskotekę. Zapewniliśmy oświetlenie sceniczne, dekoracyjne całej sali oraz nagłośnienie. Za sterami konsolety pojawili sie rezydencji nocnego klubu hotelu Gołębiewski DJ Kendi i DJ Lemar. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.
WYJĄTKOWE WESELE AGNIESZKI I MARCINA w hotelu ORBIS w Bielsku-Białej

Przedostatnie wesele w tym roku, juz za nami. To była szalona noc z andrzejkowymi wróżbami, zabawami i sprawdzonymi przebojami.
Goście bawili się fantastycznie do białego rana. Przyjęcie przygotowane perfekcyjnie przez pare młodą. Była czerwona suknia PANI MŁODEJ,
kilkaset świec - tworzących super ANDRZEJKOWY klimat oraz goście, którzy pokazali jak należy się bawić.
Mogę tylko podziękować PARZE MŁODEJ i wszystkim gościom za super imprezę! Poniżej kilka fotek wykonanych przez Sławka Stańka. (www.slawekstaniek.com)
OŚWIETLENIE DEKORACYJNE BANKIETU dla WĘGLOKOKSU w hotelu Gołębiewski w Wiśle

To była wyjątkowa listopadowa noc. Występ mistrza Malickiego i jego "Filharmoni Dowcipu", a później wyśmienita zabawa do białego rana. Goście bawili się doskonale, przy największych przebojach serwowanych przez Grzegorz Sobika.
Super Media zajęła się oświetleniem dekoracyjnym ogromnej sali, w której odbywał się bankiet. Efekt końcowy możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.
PODSUMOWANIE ROKU 2013

Chociaż do końca sezonu weselnego pozostały jeszcze trzy imprezy, już teraz zapraszam do obejrzenia skrótu tego, co wydarzyło się na weselach w roku 2013. Mnóstwo miłych wspomnień, wspaniali ludzie i niezapomniane momenty - Zapraszam do obejrzenia filmu (najlepiej w jakości HD)


KABARET ELITA W WIŚLE

Tym razem zajęliśmy się oprawą dźwiękowo - świetlną bankietu w hotelu Gołębiewski w Wiśle. Gościem specjalnym był kabaret Elita z Wrocławia, który mimo wielu lat na scenie dalej jest w znakomitej formie i nie raz sprawiał, że cała sala wybuchała śmiechem.
Poza nagłośnieniem ich występu, oraz oświetleniem sceny, podświetliliśmy ściany światłem LED - tworząc bardzo nastrojowy klimat. Poniżej zobaczcie kilka zdjęć z tego wydarzenia.
SYLWESTER W PSZOWIE

Już po raz drugi z rzędu zapraszamy wszystkich do Pszowa na imprezę sylwestrową. Podobnie jak w ubiegłym roku imprezę poprowadzi Grzegorz Sobik i podobnie jak rok temu Super Media zapewnia oświetlenie dekoracyjne całej sali. Więcej informacji na temat dokładnej oferty uzyskacie pod numerami telefonów 510 608 523 lub 507 709 125.
Poniżej zobaczcie jak powitaliśmy rok 2013 w Renesansie w Pszowie.


OFERTA OŚWIETLENIA DEKORACYJNEGO SALI

Proponujemy Państwu aranżacje sali weselnej, restauracji lub innego pomieszczenia - oświetleniem dekoracyjnym. Tworzy to niepowtarzalny, ciepły klimat, w którym doskonale czują się goście. Zawsze dostosowujemy ilość światła do wielkości sali, aby końcowy rezultat był jak najlepszy. Więcej informacji otrzymają Państwo pod numerem telefonu 501-077-052 lub na www.dekoracjaswiatlem.com.pl. Poniżej możecie zobaczyć, jaki efekt końcowy daje oświetlenie sali światłem led.


GRZEGORZ SOBIK - ZOBACZ PREZENTACJE

Mam jeszcze kilka wolnych terminów na rok 2014. Więcej informacji udzielam pod numerem telefonu 501-077-052 lub mailowo biuro@super-media.com.pl


MULTIMEDIALNE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Zamów u nas świetny prezent dla swoich rodziców w dniu Waszego wesela. Multimedialna prezentacja 40 zdjęć z Waszej młodości, którą włączysz na ekranie w czasie wesela. Zobacz na twarzach swoich rodziców uśmiech i łzy, radość i wzruszenie... Bądź pierwszy i zamów u nas ten oryginalny prezent!
UWAGA! Powyższa prezentacja zawiera TYLKO 10 FOTEK, w naszej ofercie tych fotek możesz zamieścić aż 40!!! Więcej informacji pod tel. 501-077-052. Jakość FULL HD.


NASZA NAJNOWSZA OFERTA STUDNIÓWKOWA

Mamy jeszcze wolne terminy na przyszłoroczne imprezy studniówkowe. Najnowsza oferta zawiera: profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie, prezentacje multimedialne, oświetlenie dekoracyjne sali oraz poprowadzenie i zagranie całej imprezy. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu 501077052. Dołączony film powstał z materiału nagranego w czasie studniówki jednej z Tyskich szkół w hotelu Gołębiewski w Wiśle.