Grzegorz Sobik - Zawodowy DJ na wesele

Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu w oddziale radia RMF w Wodzisławiu Śląskim, później było radio 90FM, katowicka Planeta oraz raciborskie radio Vanessa.

Kilkaset poprowadzonych programów za mikrofonem oraz zagranie wielu imprez w różnych klubach na terenie całej Polski pozwoliło mi zdobyć bogate doświadczenie.
Od 9 lat specjalizuje się w obsłudze muzycznej i prowadzeniu wesel.

Zajmuje się także prowadzeniem eventów, imprez firmowych oraz oświetleniem dekoracyjnym różnego rodzaju wydarzeń.

W mojej ofercie znajdują się dwie opcje sprzętowe STANDARD – głównie skierowana dla klientów organizujących mniejsze imprezy, oraz wersja EXCLUSIVE dla bardziej wymagających oraz organizujących większe wesela.

Korzystam ze sprzętu tylko markowych producentów: HK, Robe, Shure, Pioneer, Martin, BenQ…
Image

Super Media

Firma SUPER MEDIA zajmuje się oprawą muzyczną, nagłośnieniem, oświetleniem i prowadzeniem imprez. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie organizacje i prowadzenie imprez Karaoke, oświetlenie dekoracyjne, wypożyczalnie sprzętu konferencyjnego i estradowego. Jesteśmy profesjonalistami, jeśli chodzi o prowadzenie różnego rodzaju ważnych wydarzeń. 

Głównym miejscem naszej działalności jest województwo: śląskie, małopolskie i opolskie, ale jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce. Pracujemy na sprzęcie najlepszych światowych firm, zarówno oświetleniowym jak i nagłośnieniowym. Posiadamy 3 zestawy nagłośnieniowo-oświetleniowe, na imprezy do 100 osób, 500 osób. Jako nieliczni jesteśmy w stanie zorganizować i zagrać imprezę w zaledwie kilka godzin od jej zlecenia. 

Zapraszamy do współpracy: hotele, pensjonaty, firmy chcące zorganizować imprezę dla pracowników, pary narzeczeńskie myślące o wyjątkowym weselu, uczniów organizujących półmetek lub studniówkę i wszystkich, którzy organizując imprezę nie mają pomysłu jak to zrobić. Wystarczy skontaktować się z nami pod numerem telefonu 501-077-052, a odpowiemy na każde Wasze pytanie.
Image
Image
“Jeśli szukasz osoby, która zrobi z Twojego wesela coś WYJĄTKOWEGO to dobrze trafiłeś!
Zadzwoń i umów się na spotkanie, na którym przedstawię moją ofertę.”